Uwaga na oszustów z EurMarkt.pl

Niestety, nikt nie powie Ci czym jest FluxBB - musisz go poznać sam!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-05-29 20:15:27

Malgosia
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-29
Liczba postów: 1
WindowsFirefox 46.0

Eurmarkt.pl

Również zostałam oszukana. Kupiłam 16 maja 2016 r. mały, 22 calowy telewizor Samsung za kwotę 609,00zł. Otrzymywałam  od sprzedawcy Piotra (tak sie podpisał) mailem odpowiedzi na moje pytania, a mianowicie o potwierdzeniu wpłynięcia mojej wpłaty oraz o wysłaniu zakupionego telewizora. Cena była wiarygodna, bo niższa od oferowanej w innych sklepach zaledwie o 90,00zł co nie wzbudziło moich podejrzeń o super okazji, bo takie są najczęściej oszustwem. Kupuję przez internet od kilkunastu lat i nic takiego nigdy mi się nie przytrafiło, pewnie dlatego straciłam czujność. Sprawdziłam oczywiście wiarygodność na opineo.pl. Trochę tylko zwątpiłam w treść pozytywnych opinii. Ponieważ "wisiały" od ponad trzech tygodni i nikt do dnia mojego zakupu nie napisał negatywnych zaufałam temu portalowi. Chociaż już następnego dnia intuicja mi podpowiadała, że coś jest nie tak. Pisałam więc do nich maile, na które odpowiedzieli. Ponieważ jednak kontakt telefoniczny był zerowy mój niepokój się nasilał i jak widać słusznie, ale niestety za późno. Okazało się, że Dotpay SA przekazał już moje pieniądze sprzedającemu i odpowiedzieli, że oni nic nie mogą. Bank, w którym oszuści założyli konto również sprawą się nie przejął. Jutro idę na policję i zgłaszam popełnienie przestępstwa przez oszustów z eurmarkt.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
soulworker - war - biblia - pes - swiatmagii